Hakkımızda

Marka Suit Biz Kimiz

Marka Suit Beylikdüzü Günlük Kiralık Evler

günlük kiralık ev konusunda yıllardan beridir verdiğimiz hizmeti her geçen gün daha ileriye taşımak niyetindeyiz. 10 yılı aşkın süredir bu işi yapıyoruz. Başladığımız yerden daha ilerideyiz, bunu da müşteri memnuniyetini ön planda tutmamıza borçluyuz. Tecrübeli ekibimiz 7 gün 24 saat müşterilerimizin yanındadır.

Hazırladığımız tüm evlerde konfor standartları 5 yıldızlı otellerdeki gibidir. Daireler modern tasarımla tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, bu tasarımdaki her şeyin temel amacı müşterilerimize daha konforlu evler sunabilmek olmuştur. SelfHome Concept & Aparts Tüyap; Metrobüs Son Durağına ‘3 DK’ Tüyap Fuar merkezine ‘2 DK’ yürüme mesafesinde olup çevresindeki alışveriş merkezleri ve restorantlar ile günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilecek bir lokasyondadır. Ayrıca tesisimizin bünyesinde ücretsiz otopark kullanımı mevcuttur.

Odalarımızda ücretsiz wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

Dinlenme koltuklarınızda ücretsiz ikramımız çay ve kahvenizi yudumlayabilir, rahat ve geniş köşe takımlarınızda LCD ekran televizyonunuzdan HD yayınları seyredebilirsiniz. Dilerseniz sizlere özel yemek pişirme takımları ile mini mutfağınızda, elektrikli ocak veya mikrodalga fırın kullanarak damak zevkinize uygun yemekleri pişirebilirsiniz. Sert kış aylarına özel sizlerin konfor ve sağlığını ön planda tutarak konvektör panel ısıtıcılar dairelerimize konumlandırılmıştır. Ayrıca dilerseniz 4 mevsim kullanılabilen klimalar da misafirlerimizin hizmetindedir . Yorucu bir günün ardından gireceğiniz banyonuz da sizlere özel ekipmanlar, günlük olarak değişen hijyenik havlular, kullanımınıza özel banyo ürünleri saç kurutma makinası bulunmaktadır..


İşimiz güçümüz Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları ile bizi daha iyi tanıyabilirsiniz

See more
Tüyapda bir fuarımız vardı Ankaradan geliyoruz bu nedenle yakın bir günlük kiralık daire tutmak istedik ilgili şirketi bulduk kendilerine teşekkür ediyoruz

Ayşe. M